SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná |
ihned k expedici
|
797 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43182) s klipem, 160lm, USB nabíjení |
skladem
|
175 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V |
skladem
|
1 140 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stolní lampa
Rabalux 4214 Arno 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
460 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8119 Venkovní nástěnné svítidlo 2xGU10/10W/230V IP54 šedá
Poslední kus
ihned k expedici
461 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Šedá |
LED žárovka
Immax (07089L) NEO Smart filamentová žárovka LED E27 5W teplá, studená bílá, stmívatelná, Zigbee3.0
ihned k expedici
463 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1057 SADA 3x LED podhledové svítidlo LITE 3xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
463 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Zápustné svítidlo
Eglo 900963 LED RAPITA 750lm, 3000K, 6,5W
Poslední kus
ihned k expedici
465 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Solná lampa
Rabalux 2677 HEKLA Solná lampa 1xE14/15W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
466 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | HEKLA |
Podhledové svítidlo
Eglo (31675) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300220 LED PARTY 10 žárovek 9,5m
skladem
469 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 9.5 m |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá
skladem
469 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Přisazené svítidlo
Vito (3400890) LUZ BC 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9570432) LED prachotěs 24W, 2400lm, 4000K, 1225x41x32mm
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Stolní lampa
Rabalux 5778 Olaf stolní svítidlo E14 1X max. 25W
Poslední kus
ihned k expedici
474 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94642 LED Bodové svítidlo NOVORIO 1xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
475 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neuvádí se |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
