SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43158) teleskopická LED, 75lm/plamen |
skladem
|
197 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K |
skladem
|
49 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá |
skladem
|
469 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 754229 venkovní LEIROS E27, černá
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
448 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1132 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11W neutrální bílá
Poslední kus
skladem
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Emos Z7501W LED stolní lampa George, černá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.4 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV1131 LED panel 125mm, kruhový vestavný bílý, 11 W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2081 Solo GU10 1x MAX 40W bílá
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Candellux (41-34564) SATTI E14, keramixká, zelená
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lucerna
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED
skladem
453 Kč
Podhledové schodišťové svítidlo
Eglo (96902) LED Podhledové svítidlo ZARATE 1xLED/2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
453 Kč
Koupelnové nástěnné svítidlo
Kanlux (26683) ASPËN LED koupelnové IP44, 8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
458 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Světelný tok: | 590 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm
Poslední kus
ihned k expedici
459 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Avide (9571461) LED reflektor 20W, 1800Lm, pir
Poslední kus
skladem
459 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 1800 lm |
Podlinkové svítidlo
Philips (3116699P1) LED podlinkové svítidlo 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
460 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
