SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1753 produktů
Objímka na žárovku s dálkovým ovládáním
Extol Light (43810) 2ks, max. 60W žárovka, E27, dosah 30m
skladem
429 Kč
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
430 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lucerna
Autronic umělý ratan a kov, balón, LED osvětl, vel. L, modro-hnědá (PLA113 BLUE-L)
skladem CEN
431 Kč
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570843) CORONADO 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
433 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Černá |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (93672) LED bodové svítidlo CORBERA 1xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
434 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Dětské nástěnné svítidlo
Rabalux 4559 Dětské nástěnné svítidlo LEON 2xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Materiál: | Kov / sklo |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058130PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
439 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300250 LED PARTY 10 žárovek 6,8m
skladem
439 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 6.8 m |
Stolní lampa
Nipeko (9900070) Fanda E27 červená
Poslední kus
ihned k expedici
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Červená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Vito (3401020) LUZ BS 15W 4000K BLACK
skladem
440 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (95951) Stolní lampa FABELLA 1xE27/42W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Barva: | Modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (27370) APUS LED PIR WW Dekorativní svítidlo s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
442 Kč
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
442 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
444 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Vánoční řetěz
Emos ZY0807T 100LED vánoční řetěz, 10m, studená bílá
ihned k expedici
444 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
