SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Avide (9570864) BLAKE-D 1xE27 IP44, černá |
ihned k expedici
|
229 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Eglo 93809 LED bodové svítidlo LIANELLO 2xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
416 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
417 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Nástěnné svítidlo
Esto (70115) KAIRO CL HalfD30 E27
Poslední kus
ihned k expedici
419 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Série: | KAIRO |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Stolní lampa Fanda E27 modrá
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8149 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Typ: | Stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97657 Nástěnné svítidlo FIUMANA 1xE14/40W/230V zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (604.007) stolní lampa FANDA E27 žlutá
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Žlutá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2254) bodovka Monza R 8 (black) 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED reflektor
Avide (9571462) LED reflektor 30W, 2760Lm, pir
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Stropní svítidlo
Eglo (94524) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
424 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stolní lampa
Rabalux 6409 CARTER Stolní lampa 1xE14/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
426 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Eglo 11672 LED žárovka, E14, 5W, teplá bílá LM LE0D E14
skladem
427 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
