SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
793 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43151) svítilna 60lm, zoom |
skladem
|
64 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč |
Celkem 1753 produktů
Podhledové svítidlo
Philips (5952931P1) LED podhledové svítidlo 1xLED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
396 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Kanlux (22551) BORD přisazené bodové svítidlo GU10 bílá
skladem
397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Emos DCAW02 LED svícen stříbrný, 28,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Typ: | Svícen |
Podlinkové svítidlo
Philips (3123331P1) LED nástěnné lineární svítidlo Trunklinea 119cm 12,4W 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Stropní svítidlo
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
405 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571105) panel přisaz. 24W 30x30 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
406 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Nipeko CE 1003/24 Svítidlo LED 24W kruhové plastové 35cm svítivost 1500 lumen
Poslední kus
ihned k expedici
408 Kč
| Barva: | Bílá |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 289 řet.jž 600LED 11+5m MC TM
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Počet žárovek: | 600 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 16 m |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983131P1) LED bodové zápustné svítidlo HADRON
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 443 Řetěz ramp. 3,2x0,7M WW
ihned k expedici
411 Kč
| Počet žárovek: | 160 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.2 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
