SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Celkem 1753 produktů
Lampička s klipem
Nipeko (9900430) Bod. LED 5W, 400lm,3000K, klip bílá
Poslední kus
ihned k expedici
380 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2142 LED panel 220×220, vestavný bílý, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Energetická třída: | G |
Zápustné svítidlo
Kanlux (29589) AREL LED DO 14W-WW
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Světelný řetěz
Homestyling KO-AX8779250 Světelný řetěz venkovní LED PARTY teplá bílá 80 LED
skladem
385 Kč
| Počet žárovek: | 80 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 16 m |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681135) MOIRE 17W 2700K 1700lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Eglo 99158 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1350lm 10,5W NW
Poslední kus
ihned k expedici
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
(29311) Kanlux (29311) Chiro GU10 DSO-B vestavné svítidlo
skladem
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Čelovka
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED
skladem
387 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 130 lm |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8150 Venkovní stropní svítidlo AKRON 1xGU10/35W/230V IP54
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Eglo 95964 LED stropní svítidlo CUPELLA LED/4,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
389 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (31001) LED Bodové svítidlo BIMEDA 1xGU10/3W LED
Poslední kus
ihned k expedici
390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5583 Lois stropní svítidlo LED 18W 1400 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
392 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
