SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 2 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 591 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá |
skladem
|
55 Kč |
Celkem 1753 produktů
Ozdobný prsten pro svítidlo
Kanlux (29236) GOVIK DSO-B ozdobný prsten komponent svítidla
skladem
363 Kč
Zahradní solární lampa
ProGarden KO-CX2100540 Lampa solární zahradní pochodeň s efektem plamene 3v1 78 cm
skladem
364 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podlinkové svítidlo
Emos ZS2130 LED osvětlení T5 lišta 900mm, 15W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
366 Kč
Zahradní solární lampa
Entac (9572502) Street solar lampa 800lm 53x16cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
366 Kč
Dekorace
Homestyling KO-DD1000520 keramické svítící domky sada 3 ks
skladem
368 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Stolní lampa
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
372 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3439 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
377 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 1560 lm |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čelovka
Energizer 3 LED Vision HD+Headlight
ihned k expedici
379 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
