SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4061 ACTION 1xE27/100W+E14/25W bílá/bílá |
ihned k expedici
|
342 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská |
ihned k expedici
|
239 Kč |
Celkem 1753 produktů
Lustr
Lamkur LM-2.89 WHITE materiál: steel, plastic (34065) spotlight
ihned k expedici
870 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Lamkur LM-1.1/66 PATINA materiál: metal, glass (34386) single lamp
Doprava zdarma
ihned k expedici
5 763 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 NATURAL materiál: steel,wood (34911) single lamp
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WHITE materiál: steel,wood (34935) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.4.2 BIAŁY materiál: steel, wood (34942) single lamp
ihned k expedici
1 383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.4.3 WHITE materiál: steel, wood (34959) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
| Barva: | Černá/béžová |
Lustr
Lamkur LM-1.4.1 WENGE materiál: steel, wood (34966) single lamp
ihned k expedici
583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ vintage |
Lustr
Lamkur LM-1.3/23 materiál: glass (35093) single lamp
ihned k expedici
748 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.3/26 materiál: glass (35123) single lamp
ihned k expedici
867 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.1 LED materiál: wood,glass (32566) plafond
ihned k expedici
2 449 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Lamkur LD.PD-8.2 LED materiál: wood,glass (32597) plafond
ihned k expedici
2 397 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Immax (07089L) NEO Smart filamentová žárovka LED E27 5W teplá, studená bílá, stmívatelná, Zigbee3.0
ihned k expedici
463 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Sada LED žárovek
Immax (07089BD) NEO Smart sada žárovek filament 2xE27 5W, teplá - studená bílá + ovladač Zigbee 3.0
ihned k expedici
1 102 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Sada LED žárovek
Immax (07089B) NEO Smart sada žárovek filament LED 2xE27 5W teplá studená bílá stmívatelná Zigbee
ihned k expedici
740 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Vánoční řetěz
Emos ZY1001 LED vánoční řetěz, 6,4m, studená bílá, programy
ihned k expedici
222 Kč
| Počet žárovek: | 128 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 6.4 m |
LED žárovka
Müller Licht 7-W-LED-Lampe E27
ihned k expedici
289 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Forever JDR E27 SMD 24LED 5W
ihned k expedici
60 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.5 W |
Stolní lampa
KM (60401931) TUBA-K klip GU10 bílá
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zahradní párty osvětlení
Redcliffs KO-LE2200260 20 LED světel teplá bílá
ihned k expedici
652 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | 3000 K |
| Délka: | 14.5 cm |
Stropní svítidlo
Kanlux (32948) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, d22cm, senzor
ihned k expedici
953 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
