SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm |
ihned k expedici
|
2 369 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED zářivka
Retlux 503
skladem
300 Kč
| Příkon/výkon: | 4 W |
| Světelný tok: | 320 lm |
| Barevná teplota: | 4000 K |
LED žárovka
Emos LED žárovka Filament Classic A60 6W 45W E27 Teplá bílá 280° 550 lm
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Čelovka
Extol Light (43104) 120lm se sensorem
skladem
325 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Světelný tok: | 120 lm |
Lustr
Rabalux 2480 LED lustr MEREDITH LED/18W/230V
skladem
1 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8940 LED Venkovní nástěnné svítidlo RODEZ LED/12W/230V IP44 800lm 4000K
skladem
1 790 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Bílá, antracit |
LED žárovka
Emos Z74246 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E27, neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
Stropní svítidlo
Avide (9570457) LED NANCY mini 32W 2240lm 20x20cm
skladem
574 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 93295 LED koupelnové stropní svítidlo LORA LED/24W/230V IP54
skladem
1 850 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Světelný tok: | 2210 lm |
Čelovka
Excellent KO-CY8900240modr LED 100 Lumen modrá
skladem
87 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Fanda E27 bílá
skladem
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100160 LED PARTY venkovní 20 světel
skladem
959 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 12.5 m |
LED žárovka
Forever 24 LED SMD5050 WAŁEK E27 230V 5W teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 71124 Robik LED 24W D38cm
skladem
690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Rabalux 79147 G95 E27 7W, 806lm, 2700K filament
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Rabalux 79176 zdroj SMD LED G9, 9W, 1120lm, 4000K
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Svícen
Autronic UM1033 GOLD Svícen kovový - na 4 konické svíčky,oválný, zlatý
skladem CEN
290 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
617 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
LED žárovka
Immax (07733L) NEO LITE Smart žárovka LED E27 11W RGB+CCT barevná a bílá, stmívatelná, WiFi
skladem
341 Kč
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište