SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá |
ihned k expedici
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá |
ihned k expedici
|
85 Kč | |
| 3 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč |
Celkem 1745 produktů
LED reflektor
Extol Light (43122) nabíjecí, s podstavcem, 800lm
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED žárovka
Neoneon Best-Led E14 4,5Wstud.bílá BL-E14-4,5-CW
skladem
40 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED reflektor
Extol Light (43229) reflektor LED, 4500lm, Economy
skladem
759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
LED reflektor
Extol Light (43228) 3200lm, Economy
skladem
479 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
LED žárovka
Emos Z74305 LED žárovka VNT mini-globe 2W E14 teplá bílá+
skladem
111 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Nipeko (9570156) LED globe mléíč. 10W, E27 4000K
skladem
162 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10 W |
Přisazené svítidlo
Avide (9571045) panel přisaz. 24W pr.30cm 3000K
skladem
458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Žárovka trubková
Narva NBB AR 15W 230V B15d 371103000
skladem
32 Kč
| Typ: | Klasická žárovka |
| Závit/Patice: | B15d |
| Příkon/výkon: | 15 W |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2257) bodovka Monza R 12 WH 3000K 10W
skladem
776 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 7819 Zombor Venkovní bodové svítidlo 1xGU10/35W/230V kulatý IP54
skladem
473 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Antracitová |
LED žárovka
Emos ZQ9525 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
56 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
Pracovní světlo
Extol Light 43146 světlo pracovní, ohebné, 500lm, USB nabíjení, 500lm COB + 140lm LED
skladem
899 Kč
| Typ: | Svítilna |
Nástěnná lampička
Nipeko (9900462) WD 6103 DIM bílá 5W 335lm 4000K
skladem
503 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Nipeko HT8236F černá stmívatelná 6W 470Lm 4000K 170cm (9900030)
skladem
950 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ9527 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
67 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
LED žárovka s čidlem
Avide (33184) ASG27NW-8.8W-PIR Led globe mléč. 8,8W, 4000K PIR čidlo
skladem
194 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Světelný řetěz
ProGarden KO-LE2100170 LED 10 žárovek 7,5m
skladem
539 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225431 LED RGB WIFI bílá + barevná GU10
skladem
242 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 50 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište