SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá |
ihned k expedici
|
38 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V |
ihned k expedici
|
250 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá |
ihned k expedici
|
229 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos (ZQ8341) LED žárovka Classic MR16 4,5W GU10 neutrální bílá
skladem
49 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99265 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44
skladem
959 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Světelný tok: | 1200 lm |
Svítilna
Extol Light 43143 400lm, zoom, USB nabíjení, CREE XTE 5W
skladem
315 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K
skladem
590 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
LED reflektor
Extol Light (43243) 3200lm, se stojanem
skladem
899 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 3200 lm |
Lustr
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V
Doprava zdarma
skladem
2 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Philips LED Kerze E14 3W 25W Teplá bílá 250 lm čirá
skladem
68 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos Z74303 LED žárovka Vintage G125 4W E27 teplá bílá+
skladem
239 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos ZQ5171 LED žárovka Classic A67 18W E27 neutrální bílá
skladem
199 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Emos Z74235 Žárovka LED Filament Mini Globe, 2W, E14, teplá bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2.2 W |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek
skladem
634 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Délka: | 750 cm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570851) MORRO 1xE27 IP44, antracit
skladem
477 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
Halogenová žárovka
Emos ZE1003 ECO Mini Globe 42W E27 teplá bílá, stmívatelná
skladem
20 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 42 W |
LED žárovka
Neoneon Best-Led BE27-9-W-5pack
skladem
198 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
LED žárovka
Emos Z74215 Filament Candle matná 4W E14 teplá bílá
skladem
69 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Emos Z74204 LED žárovka Filament Candle 6W E14 neutrální bílá
skladem
87 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Svítilna
Extol Light 43142 8000lm, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 849 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
LED žárovka
Eglo 11595 LM-E27-LED-A60 5W OPAL 2700K 1 STK (1 x 5W)
skladem
80 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Stolní lampa
Rabalux 6980 Osias 9W, černá
skladem
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Rabalux 79008 Zlaté/kouřové sklo Filament, LED E27 - 4W
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Halogenová žárovka
Emos ZE0305 JC 30W G9 teplá bílá
skladem
46 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 30 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
