SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá |
ihned k expedici
|
30 Kč | |
| 2 |
|
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V |
ihned k expedici
|
1 379 Kč | |
| 3 |
|
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky |
skladem
|
1 263 Kč |
Celkem 1753 produktů
Čelovka
Extol Light (43102) čelovka 1W + 2LED, ABS
skladem
129 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED reflektor
Extol Light (43125) nabíjecí s podstavcem, 1400lm
skladem
1 759 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10W/20W |
| Světelný tok: | 700lm/1400 lm |
LED žárovka
Emos LED CANDLE 4W E14 Teplá bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED reflektor
Extol Light (43244) reflektor LED, 4500lm, se stojanem
skladem
1 289 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4500 lm |
LED žárovka
Emos ZQ1211 LED žárovka Classic Mini Globe 4W E14 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos Z74247 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E27
skladem
72 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570868) MORRO 1xE27 IP44 pir sensor, antracit
skladem
976 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Antracitová |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZL4206 LED CLA 3x DIMM žárovka E27 11,5W A60 WW teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10.5 W |
LED žárovka
Emos ZQ9523 LED žárovka Classic JC A++ 2,5W G9 NW neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 2,5 W |
LED žárovka
Emos Z74241 LED žárovka Filament Mini Globe A++ 4W E27 neutrální bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Osram LED VALUE CL A FR 40 5W/827 E27 4052899326927
skladem
32 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8873 LED Venkovní nástěnné svítidlo MARIBOR LED/12W/230V IP65
skladem
1 290 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá, bílá |
LED žárovka
Emos Z74201 LED Filament Candle, 2W, E14, neutrální bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2.2 W |
Koupelnové stropní svítidlo
Eglo 99267 LED FUEVA 5 Koupelnové stropní svítidlo LED/20W/230V IP44
skladem
977 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | 2300 lm |
Stropní svítidlo
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO
skladem
1 184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 45 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43186) 350lm, USB nabíjení, s IR čidlem, COB, XPE LED
skladem
342 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Pracovní světlo
Extol Light (43145) světlo pracovní, multifunkční, 400lm, USB nabíjení
skladem
739 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Podhledové svítidlo
Avide (9570667) bodovka GU10 bílá
skladem
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1482 NOAH LED 5W růžová
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
