SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43117) 100lm LED CREE + 150lm COB s magnetem |
skladem
|
217 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
633 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570402) LED 1W solar 148lm IP44 s čidlem |
skladem
|
283 Kč |
Celkem 1753 produktů
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic A60 8W 48W E27 Teplá bílá 300° 650 lm
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 Teplá bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos Z74200 Žárovka LED Filament Candle, 2W, E14, teplá bílá
skladem
79 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
ETA EKO LEDka klasik 18W, E27, teplá bílá
skladem
149 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Čelovka
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED
skladem
699 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 500 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem
Avide (9570853) MORRO E27, čidlo, nikl
skladem
874 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 neutrální bílá
skladem
129 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 4.6 W |
LED žárovka
Emos Z74214 LED žárovka Filament Candle A++ 4W E14 neutrální bílá
skladem
65 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
Žárovka do lednic
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 1.8 W |
LED žárovka
Emos Z74284 LED FLM A60 11W (100W) 1521lm E27
skladem
98 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Stojací lampa
Rabalux 3240 OPHUS LED Stmívatelná stojací lampa LED/18,5W/230V + LED/4,5W černá
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
LED reflektor
Extol Light (43272) 1000lm, USB nabíjení s powerbankou, Li-ion
skladem
739 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 1000 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570863) BLAKE-U, 1xE27 IP44, černá
skladem
279 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED žárovka
Emos ZQ3111 LED žárovka Classic Candle 4W E27 neutrální bílá
skladem
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6302 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
skladem
379 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU5.3 |
| Příkon/výkon: | 4.5 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570852) MORRO E27, chrom
skladem
538 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Nikl |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
