SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43152) 100lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
294 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
424 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
561 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED
skladem
320 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43450 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, bílá/červená/modrá, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 591 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43464 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, maskovací, univerzální velikost
skladem
250 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Khaki |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Nástěnné svítidlo
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V
skladem
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Halogenová žárovka
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K
skladem
49 Kč
| Typ: | Halogenová žárovka |
| Závit/Patice: | R7s |
| Příkon/výkon: | 120 W |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá
skladem
469 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Světlo závěsné
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27
skladem
255 Kč
| Typ: | Závěsné světlo |
LED žárovka
Emos ZQ1130 LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27 teplá bílá
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7.3 W |
Čelovka
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED
skladem
387 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 130 lm |
Čelovka
Extol Light (43183) 480lm, nabíjecí, USB, IR čidlo, OSRAM LED+COB LED
skladem
639 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | šedá, modrá |
| Světelný tok: | 480 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
