SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43124B) 3,7V, 4000mAh |
skladem
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Emos LED žárovka Classic JC A++ 4,5W G9 neutrální bílá |
skladem
|
129 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4391 Stolní lampa MOLLY E14/40W |
ihned k expedici
|
401 Kč |
Celkem 1748 produktů
LED žárovka
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Svítilna
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Svítilna
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED
skladem
271 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Stropní svítidlo
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K
skladem
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
387 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Čelovka
Extol Light (43180) čelovka 100lm, nabíjecí, USB, 3W LED
skladem
313 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43450 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, bílá/červená/modrá, univerzální velikost
skladem
245 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená/modrá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI
skladem
1 592 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Čelovka
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM
skladem
769 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá, červená |
| Světelný tok: | 450 lm |
Pracovní světlo
Emos P4534 COB LED nabíjecí pracovní reflektor , 600 lm, 3000 mAh
skladem
776 Kč
| Typ: | Pracovní světlo |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43464 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, maskovací, univerzální velikost
skladem
245 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Khaki |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
231 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá
skladem
249 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Nástěnné svítidlo
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V
skladem
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570862) BLAKE-U, 1xE27 IP44, pir sensor,černá
skladem
469 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište