SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 6306 Bodové svítidlo SOMA 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
299 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá |
skladem
|
99 Kč | |
| 3 |
|
Emos Z74284 LED FLM A60 11W (100W) 1521lm E27 |
skladem
|
98 Kč |
Celkem 1748 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3202 Stropní svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 398 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V
skladem
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 3434 LUCAS LED/12W/230V
skladem
239 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Koupelnové stropní svítidlo
Rabalux 3438 LED koupelnové stropní svítidlo LUCAS LED/18W/230V
skladem
450 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Světelný tok: | 1170 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost
skladem
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
974 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5401 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V
skladem
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5427 UFO E27 2x MAX 60W dub/ opálové sklo
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Svítilna
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED
skladem
824 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED pochodeň
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED
skladem
198 Kč
| Typ: | Pochodeň |
LED žárovka
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá
skladem
69 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10,5 W |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
LED žárovka
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43455 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová, ECONOMY, univerzální velikost
skladem
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čelovka
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m
skladem
170 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište