SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos Z74214 LED žárovka Filament Candle A++ 4W E14 neutrální bílá |
skladem
|
65 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 7006 LED Stojací lampa VLASTA 1xLED/18W + 1xLED/5W/230V |
ihned k expedici
|
1 141 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43402) LED s plamenem |
skladem
|
321 Kč |
Celkem 1748 produktů
Venkovní lampa
Philips (164639316) LED venkovní sloupek Arbour
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
Venkovní lampa
Philips (1648993P0) LED venkovní sloupek Stratosphere
Poslední kus
ihned k expedici
1 928 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (94526) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
623 Kč
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Solární nástěnné svítidlo
Entac (9570406) LED 4W solar 700lm 6400K s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
523 Kč
Venkovní čidlo
Eglo 96457 DETECT ME 3 senzor pohybu+soumrakový snímač exteriérový IP44
Poslední kus
ihned k expedici
509 Kč
Prachotěsné svítidlo
Avide (9570429) LED120cm, 40W, 3800lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
883 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07241L) NEO LITE RONDATES LED 11,5cm 18W bílá, kov+ plast dálkové ovládání Tuya WiFi podpora BEACON
Poslední kus
ihned k expedici
978 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
Stolní lampa s klipem
Rabalux 4197 JEFF 1xLED/4,5W/230V
skladem
549 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 14 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište