SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo 96434 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V |
ihned k expedici
|
795 Kč | |
| 2 |
|
Emos Z74200 Žárovka LED Filament Candle, 2W, E14, teplá bílá |
skladem
|
79 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 431850 čelovka 500lm, Dual Power - Li-ion nebo AAA, USB nabíjení, s IR čidlem, OSRAM LED+COB LED |
skladem
|
699 Kč |
Celkem 1753 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5977 Bodové svítidlo ATI 2xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
614 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39134) LED bodové svítidlo BREA 2xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 679 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Retlux RXL 61 modrá
Poslední kus
ihned k expedici
149 Kč
| Typ: | Dekorace |
| Sezóna: | Vánoce |
Lustr
Eglo (94589) Lustr ROCAMAR 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 338 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (95955) LED Lustr TORONJA 1xLED/5,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Nástěnné svítidlo
Kolarz (0290.61) WL STIEGEL, Weiss, 1 flg., E27, 60W, IP20, L 8cm, B 30cm, A 12cm
Poslední kus
ihned k expedici
1 930 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (318023116) LED nástěnné a stropní svítidlo Suede
Poslední kus
ihned k expedici
815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (6840) LUCE Závěsné svítidlo 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 775 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (026732) Závěsné svítidlo Luce SP1 cromo small
Poslední kus
ihned k expedici
1 294 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Chrom |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94724) LED Bodové svítidlo MAURANO 4xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 877 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Avide (9571910) panel přisaz.24W pr.22cm 4000K, 2600lm
Poslední kus
ihned k expedici
275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED hřbitovní svíčka
Emos ZY2372 LED hřbitovní svíčka červená, 2x C, venkovní i vnitřní, teplá bílá, senzor
ihned k expedici
71 Kč
Podlinkové svítidlo
Avide LED Strip Cabinet 60cm IP44 9W senzor SMD2835 66LED 4000K
ihned k expedici
682 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
