SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
558 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 1754 R7s 118mm 120W 2220lm 2700K |
skladem
|
49 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1748 produktů
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5895 LED Nástěnné koupelnové svítidlo ANTONIA 2xLED/12W
Poslední kus
ihned k expedici
2 020 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Světelný tok: | 2360 lm |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8271 Venkovní nástěnné svítidlo OSLO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 450 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Materiál: | Kov/ plast |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Venkovní LED reflektor
Ledko (LEDKO/00042) LED reflektor se senzorem, LED, 30W, 2550 lm, 4000 (K), IP65
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
880 Kč
| Typ: | Reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2550 lm |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Esto (20521) WANDA TL 15,5x28,5 BWN Matt
Poslední kus
ihned k expedici
177 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Závěsné svítidlo
Eglo 98192 Závěsné svítidlo CAMARGO E27 1x40W černá / bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 001 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 277 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Nowodvorski (9413) Svítidlo MOD bílé
Poslední kus
ihned k expedici
968 Kč
| Max. příkon zdroje: | 75 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Nipeko MT3499 Svít.LED chrom vyp 3W
Poslední kus
ihned k expedici
534 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
42 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5590 Lois LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
137 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Avide (9571452) LED refl. 30W 2760lm
Poslední kus
ihned k expedici
360 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Světelný tok: | 2760 lm |
Lustr
Eglo (39284) ANTELAO LED/32W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 458 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 025 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
AZzardo (AZ0058) Acrylio 50pendant, závěsné, R7s 200W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 048 Kč
| Max. příkon zdroje: | 200 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište