SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43158) teleskopická LED, 75lm/plamen |
skladem
|
197 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43290) se svorkou 230V, 5m kabel, E27 |
skladem
|
249 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99268 LED Koupelnové stropní svítidlo FUEVA 5 LED/20W/230V IP44 |
skladem
|
1 190 Kč |
Celkem 1748 produktů
Obrazové svítidlo
Rabalux 5736 Obrazové svítidlo LOUISE LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
548 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (93313) LED stropní svítidlo VICARO 3xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Obrazové svítidlo
Ledko (LEDKO/00220) LED obrazové svítidlo DOSTRETTO, LED, 8W, 412 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
710 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Philips (5952931P1) LED podhledové svítidlo 1xLED/21W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
396 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Lampová noha
Eglo 49198 Noha lampová BEDWORTH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
451 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Eglo 90306 Závěsné svítidlo PINTO NERO E27, 4X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | - |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
932 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 277 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
624 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570827) VENICE venkovní svítidlo 9W, 433lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
859 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Antracitová |
Stropní svítidlo
Immax (07072L-15) NEO CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W bílé Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
1 160 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 39404 Stropní svítidlo PRINCIPE LED 14x3,15W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 572 Kč
| Max. příkon zdroje: | 44 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6778 LED Stolní lampa BERRY LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Venkovní lampa
Eglo (96011) Venkovní lampa PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 88475 DAKAR 1 Bodové svítidlo 3xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 183 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570843) CORONADO 1xE27 IP44, černá
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Černá |
Závěsné svítidlo
Eglo 43933 MINTING 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 025 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Nipeko (9900040) HT8668 Display bílá
Poslední kus
ihned k expedici
890 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište