SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá |
ihned k expedici
|
45 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43181) 130lm CREE XPG, nabíjecí, USB, dosvit 40m, 5W CREE XPG LED |
skladem
|
387 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light (43131) turistická s lapačem komárů, 180lm, USB nabíjení, 3x 1W LED |
skladem
|
453 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94848) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 212 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Stolní lampa
Eglo (94342) LED stolní lampa VENCINO 1xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 054 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Dětské bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95941) Dětské bodové svítidlo LAIA 1 1xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Ocel |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00474) LED nástěnné svítidlo, LED, 8W, 443 lm, 4000 (K), IP20
Poslední kus
ihned k expedici
1 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95648) LED Bodové svítidlo FILIPINA 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
759 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | B |
Dětské bodové stropní svítidlo
Ideal Lux (6543) Bodové svítidlo 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 414 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Materiál: | Kov / sklo |
Venkovní stropní svítidlo
Rabalux 8796 LED Venkovní stropní svítidlo AUSTIN LED/20W/230V IP65
Poslední kus
ihned k expedici
2 349 Kč
| Typ: | Venkovní stropní svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Šedá |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8764 OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
843 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Chromová |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533341716) LED bodové stropní svítidlo Fremont
Poslední kus
ihned k expedici
1 210 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 96985 Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
1 613 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5611 Balzac spot GU10 3X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
676 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Lustr na lanku
Eglo 98651 ARISCANI 1xE27/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
969 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570815) MARSEILLE IP54, 8W, 380lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 007 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
Stolní lampa
KM (62010074) KM1311-modrá LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
693 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570081) LED ALICE 1600lm, IP44, d34
Poslední kus
ihned k expedici
510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8135 VARNA s pohybovým senzorem, 12W, 720lm, IP54
Poslední kus
ihned k expedici
999 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Barva: | Černá |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71200 SHAUN2 24W, 2580lm, 4000K, d220mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
