SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ 5180 LED E27 CLSA6720W, teplá bílá |
skladem
|
249 Kč | |
| 2 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZF5D22 Filament A60 / E27 / 3,4 W (40 W) / 470 lm / teplá bílá |
skladem
|
64 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (96008) Venkovní nástěnné svítidlo PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (39133) LED bodové svítidlo BREA 1xLED/5W/230V/12V
Poslední kus
ihned k expedici
1 224 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Stolní lampa
Esto (9722027) YOKO TL 56x17,5x17,5 schwarz
Poslední kus
ihned k expedici
513 Kč
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533221716) LED bodové stropní svítidlo Balla
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5610 Balzac spot GU10 2X max. 35W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (98704) Venkovní nást. svítidlo SALVANESCO E27 1x28W
Poslední kus
ihned k expedici
862 Kč
| Typ: | Nástěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Barva: | Černá, bílá |
Stropní svítidlo
Immax (07062L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 60cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 257 Kč
| Energetická třída: | F |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570809) venk.svit. BERLIN IP54 čidlo
Poslední kus
ihned k expedici
672 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Immax (07155-W42) NEO LITE PERFECTO Smart stropní svítidlo čtverec 42cm, 48W bílé Tuya WiFi
Poslední kus
ihned k expedici
1 913 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
AZzardo (AZ2254) bodovka Monza R 8 (black) 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
422 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1092 Podhledové svítidlo SPOT RELIGHT 1xGU5,3/50W/12V
Poslední kus
ihned k expedici
50 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní lampa
Eglo (96011) Venkovní lampa PROPENDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 642 Kč
| Typ: | Venkovní lampa |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Antracitová |
LED reflektor
Emos ZS1811 LED reflektor FUTURA2, 10W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
296 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
LED pásek
Eglo 32741 3m STRIPE-C LED-RGB/11,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 287 Kč
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Avide (9570751) LED VARINA, 52W, 2600Lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
2 207 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
253 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61009186) ALIS 10W, 4000K, 1050lm, 29cm, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 233 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
