SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (96438) LAROA - Stolní černá dotyková LED lampička, stmívatelná |
ihned k expedici
|
797 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43182) s klipem, 160lm, USB nabíjení |
skladem
|
175 Kč | |
| 3 |
|
Eglo 99087 LED Nástěnné svítidlo ZUBIALDE LED/12W/230V |
skladem
|
1 140 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8029 Venkovní nástěnné svítidlo CHILE 1xGU10/35W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (95086) Venkovní nástěnné svítidlo CARTAXO 4xLED/1,2W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 171 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Antracitová |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (95644) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 3xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
753 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Kabel s objímkou
Ledko 00410
Poslední kus
ihned k expedici
150 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní/ dětský |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058131PN) Bodové svítidlo Pongee
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Bodové stropní svítidlo
Philips (533221716) LED bodové stropní svítidlo Balla
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
KM 3044127 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
404 Kč
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Nerezová |
Bodové stropní svítidlo
Nipeko NOW (8896) Svítidlo set bílé-zlaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 009 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07061L) NEO FUENTE stropní svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 157 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 98654 ARISCANI na lanku 10xE27/40W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
8 235 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 10 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Philips (1646093P3) Arbour 4000K SVÍTIDLO VENKOVNÍ NÁSTĚNNÉ 1x6W
Poslední kus
ihned k expedici
873 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Antracitová |
Podhledové svítidlo
Rabalux 1089 SPOT RELIGHT GU5.3 12V 1x MAX 50W saténový chromová
Poslední kus
ihned k expedici
40 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové stropní a nástěnné svítidlo
Philips (8718699777333) SPRAY LED 17W 1500lm 2700K IP44 34,7cm stříbrné
Poslední kus
ihned k expedici
631 Kč
| Energetická třída: | F |
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70123 LiTrack Line 06V 7W, 370lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
669 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70131 LiTrack 5W, 360lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 74053 DAPHNI 1xE14, béžová
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
