SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá |
skladem
|
55 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
1 199 Kč |
Celkem 1748 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo (94796) LED venkovní svítidlo SESIMBA 2xLED/3,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
995 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Barva: | Šedá |
| Materiál: | Kov/ plast |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (94644) LED Bodové svítidlo NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 407 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | - |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (96552) LED Bodové svítidlo SERAS 1xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
749 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (333623116) Stropní svítidlo LED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
446 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2482 Dagmar LED 21W chromová
Poslední kus
ihned k expedici
1 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Lustr
Rabalux 2234 Přisazený lustr ANNA 3xE14/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo 90305 Lustr závěsný PINTO NERO 3xE27/60W kouřová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 232 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní závěsné svítidlo
Rabalux 8764 OSLO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
892 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Chromová |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Stolní lampa
Kolarz (5360.70180/AQ70) TL SABRINA, Weiss, Dekor AQUA blau-grün, 1 flg., E27, 60W, IP20, H 52cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 632 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá, vícebarevná |
| Počet žárovek: | 1 |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2122 LED panel 100×100, vestavný čtverec bílý, 8W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
242 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
KM 1321-BL Stolní svítilna BARMA bílá
Poslední kus
ihned k expedici
722 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo 99189 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 2000lm 16w NW
Poslední kus
ihned k expedici
508 Kč
| Max. příkon zdroje: | 16.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Immax (07080L) LED Stmívatelný lustr na lanku LIMITADO LED/39W/230V 60 cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo 98514 MAROJALES Přisazený lustr 2xE27/28W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 997 Kč
| Max. příkon zdroje: | 28 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Immax (07059L) NEO FUENTE závěsné svítidlo bílé sklo 40cm včetně Smart zdroje 3xE27 RGBW Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 800 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8.5 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Immax (07050V) NEO OPTICO bílé sklo 50cm 5xE27
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 610 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (96681) FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 472 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Venkovní nástěnné svítidlo
Eglo 97484 CALDIERO-C E27 1X9W 950 lm IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 203 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Nerezová |
Stropní svítidlo
Vito (2024620) Pearl D35, Led 52W, 1809lm, d40cm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 069 Kč
| Max. příkon zdroje: | 52 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište