SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6304 SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
686 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9570389) LED svítidlo 15W solar 600lm IP65 |
skladem
|
529 Kč |
Celkem 1753 produktů
Dětské nástěnné svítidlo
Rabalux 4569 Dětské nástěnné svítidlo SHEPHERD E14/7W
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Plast |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6343 AUREL 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 063 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Eglo (94713) LED koupelnové svítidlo GITA 2 1xLED/16W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
A +
Poslední kus
A +
ihned k expedici
1 912 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95628) LED Bodové svítidlo SALTO 1xLED/5,4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
430 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5.4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stolní lampa
Eglo (95951) Stolní lampa FABELLA 1xE27/42W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
441 Kč
| Barva: | Modrá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Ledko (LEDKO/00279) LED koupelnové svítidlo, LED, 21W, 1320 lm, 3000 (K), IP44
Poslední kus
ihned k expedici
1 797 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Světelný tok: | 1320 lm |
Stojací lampa
Esto (724030) PIPE Crystal RGB Remote
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 325 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Barva: | Chrom |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 49387 Lustr SOMERTON 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Vito (3230350) Svítidlo KOTOR W1
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
Vánoční dekorace
Emos DCAW02 LED svícen stříbrný, 28,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Typ: | Svícen |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 74054 DAPHNI 1xE14, hnědá
Poslední kus
ihned k expedici
197 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Hnědá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74195 SINDRI LED, 33W, 1800lm, 3000-4000K
Poslední kus
ihned k expedici
1 581 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
