SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light (43190) 450lm CREE XPL, nabíjecí, USB, 10W CREE XPL, funkce ZOOM |
skladem
|
769 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43151) svítilna 60lm, zoom |
skladem
|
64 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč |
Celkem 1748 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 901 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Podhledové svítidlo
Eglo (31675) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94642 LED Bodové svítidlo NOVORIO 1xGU10-LED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
475 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neuvádí se |
Podhledové svítidlo
Eglo (96056) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/10,9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
632 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 542 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035703) Závěsné svítidlo Flut SP1 rosso small
Poslední kus
ihned k expedici
1 510 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Stropní svítidlo
Kolarz (0314.U12.3/AQ40) DL BIANCA, Gold 24K / Knopf Aqua rot-violett, 2 flg., E14, 60W, IP20, D 32cm, L 8cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 271 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Vícebarevná, zlatá, bílá |
Podhledové svítidlo
Eglo 94519 LED podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
152 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stolní lampa
Eglo 97794 Stolní lampa VALLASPRA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Champagne, bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vestavný panel
Emos ZV2142 LED panel vestavný bílý 13W 1180lm neutrální bílý
Poslední kus
ihned k expedici
303 Kč
| Max. příkon zdroje: | 13 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční dekorace
Emos DCAW02 LED svícen stříbrný, 28,5 cm, 3x AA, vnitřní, teplá bílá, časovač
Poslední kus
ihned k expedici
401 Kč
| Typ: | Svícen |
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570805) SEVILLA venkovní svítidlo 160mm, 6W, 402lm
Poslední kus
ihned k expedici
531 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Bílá |
LED reflektor
Ledko (LEDKO/00025) LED reflektor VENUS, LED, 50W, 4000 (K), IP65
Poslední kus
ihned k expedici
965 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Světelný tok: | 4250 lm |
Stropní svítidlo
Eglo 756269 MARUNELLA-S, 18W, 1850lm, 4000K, d34cm
Poslední kus
ihned k expedici
705 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (85981) TROY 3 E27, 1X60W
Poslední kus
ihned k expedici
719 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 8767 DURANGO 1xE27/40W
Poslední kus
ihned k expedici
668 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Antracitová |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
Poslední kus
ihned k expedici
309 Kč
| Energetická třída: | G |
Vestavné svítidlo
KM 3000224 Svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
780 Kč
| Max. příkon zdroje: | 0.6 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Immax 08279L GOAL USB + vypinač dsesignové LED 3W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
402 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište