SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4408 LED stolní lampa COLIN LED/5,6W/230V |
ihned k expedici
|
793 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43151) svítilna 60lm, zoom |
skladem
|
64 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570796) VATIA 1xGU10, IP44, černá |
ihned k expedici
|
283 Kč |
Celkem 1752 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6342 Stropní svítidlo AUREL 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
732 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7188 Lustr na řetězu KATHERINE E27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
2 105 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Eglo (49467) Lustr PRIDDY 7xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 706 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Styl: | Vintage |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96809) LED Bodové svítidlo CALVOS 1 4xLED/6W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 760 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Koupelnové nástěnné svitidlo
Eglo (94617) LED koupelnové svítidlo TORRETTA 1xLED/16W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 598 Kč
| Energetická třída: | G |
| Max. příkon zdroje: | 16 W |
| Světelný tok: | 1500 lm |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5565 LED Bodové svítidlo KAREN 2xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
540 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 92599 LED bodové svítidlo BUZZ 6xGU10-LED/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 793 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 6 |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné svítidlo
Immax (07137B) NEO LÍNEA Smart nástěnné svítidlo 76cm 40W černé Zigbee 3.0
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 248 Kč
| Energetická třída: | F |
Lustr
Eglo 97368 MONTEFINO Závěsné svítidlo E27, 5X60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 482 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Venkovní nástěnné svítidlo
Rabalux 7247 DURBE RGBW LED/10W/230V IP54 Wi-Fi Tuya
Poslední kus
ihned k expedici
683 Kč
| Typ: | Venkovní nastěnné svítidlo |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Nowodvorski (5528) lustr industrial bílý, E27
Poslední kus
ihned k expedici
730 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
