Severin PG 8118 SENOA DIGITAL BOOST
trvale vyprodáno
Katalogové číslo: 234898
podívejte se prosím na aktuálně
dostupné produkty
Podobné kategorie
Nejprodávanější produkty v kategorii Elektrické grily
| 1 |
|
ECG KG 300 deluxe |
skladem
|
1 990 Kč | |
| 2 |
|
Severin PG 8541 s poklopem 2000W |
skladem
|
2 899 Kč | |
| 3 |
|
Bravo B-4718 PARTITO |
ihned k expedici
|
2 320 Kč |
Celkem 86 produktů
Elektrický gril
Black+Decker BXGD2200E plancha
skladem
1 259 Kč
| Příkon/výkon: | 2200 W |
| Barva: | Černá |
| Druh grilovací plochy: | Rovná, žebrovaná |
Elektrický gril
ECG KG 100
skladem
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Typ grilu: | Kontaktní, stolní |
Raclette gril
Taurus ARIZONA
ihned k expedici
899 Kč
| Příkon/výkon: | 1400 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Raclette |
Kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9138 s nepřilnavým povrchem 700 W Black Silver Collection
skladem
906 Kč
Kontaktní gril
Taurus STEAKMAX 2600
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 2600 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stolní |
Kontaktní gril
Taurus GRILL & CO LEGEND
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 1500 W |
| Barva: | Černá/šedá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Kontaktní gril
Bravo Pietro B-4833
ihned k expedici
702 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Kontaktní |
Elektrický kontaktní gril
Berlingerhaus BH-9147 Kontaktní gril elektrický s nepřilnavým povrchem Black Rose Collection
skladem
689 Kč
| Typ grilu: | Kontaktní |
Kameninový gril
Taurus GALEXIA STONE
ihned k expedici
559 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/tmavě šedá |
| Typ grilu: | Stolní |
Elektrický gril
Taurus MAXIMS PLUS
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stojanový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
