Mobilní telefon Sencor Element P001S
Katalogové číslo: 72875
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Mobilní telefon Sencor Element P001S
- Mobilní telefon s jednoduchým ovládáním, vhodný nejenom pro seniory.
- Díky integrovanému velkému barevnému displeji, jsou zobrazované informace dobře čitelné.
- Velká oddělená tlačítka pro jednoduché ovládání.
- Funkce SOS Key zajišťuje bezpečnost a jistotu Vašich nejbližších. Po stisknutí tlačítka odešle SMS obsahující údaje o poloze mobilního telefonu.
- V základní výbavě navíc naleznete další užitečné funkce jako například integrovaná svítilna, kalkulačka, budík, FM rádio a multimediální přehrávač.
Technická specifikace:
- Displej: 1.77” (barevný TFT, rozlišení 128×160)
- DUAL SIM
- Slot pro Micro SDHC (max. 16GB)
- GSM 850/900/1800/1900MHz
- Zprávy: SMS/MMS
- Multimédia: Multimediální přehrávač, FM rádio
- SOS Key
- Zámek klávesnice
- Tlačítka rychlé volby
- Integrovaná svítilna
- Baterie: 600mAh
- Micro USB konektor (připojení k PC a nabíjení)
- Rozměry (bez dokovací stanice) : 114×51.4×13,6 mm
- Příslušenství: USB kabel, Nabíjecí adaptér, Dokovací stanice pro nabíjení, Uživatelský návod
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Úhlopříčka v palcích: | 1.77 " |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 160 x 128 |
| 3G: | Ne |
| Hloubka: | 1.4 cm |
| Kapacita akumulátoru: | 600 mAh |
| Šířka: | 5.14 cm |
| Výška: | 11.4 cm |
| Automatické ostření: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Dotykové: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| DualSim: | Ano |
| Fotoaparát: | Ne |
| GSM pásma: | 850900/1800/1900 |
| Hlasové vytáčení: | Ne |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Konstrukce: | Klasické s klávesnicí |
| Maximální pohotovostní doba: | 240 hod. |
| Možnost paměťové karty: | Ano |
| NFC: | Ne |
| Odolnost: | Ne |
| Ovládání hlasem: | Ne |
| Přední kamera: | Ne |
| S klasickou klávesnicí: | Ano |
| Sluchátkový výstup: | Ano |
| Standardně dodávané příslušenství: | USB kabel, Nabíjecí adaptér, Dok |
| Typ Sim karty: | Standard SIM |
| Vestavěný blesk: | Ne |
GPSR - Odpovědná osoba
FAST ČR, a.s., info@sencor.cz, 323 204 060, U Sanitasu 1621, Říčany 251 01, Česká republika


