UHD LED televize Samsung UE65MU7002
Katalogové číslo: 130531
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Technické parametry
| Barva: | Stříbrná |
| Rozlišení: | 3840 x 2160 |
| Energetická třída: | A+ |
| Smart TV: | Ano |
| Hloubka: | 5.4 cm |
| Počet HDMI: | 4 |
| Šířka: | 144.5 cm |
| Úhlopříčka v palcích: | 65 " |
| USB: | 3 |
| Výška: | 83.4 cm |
| 3D: | Ne |
| ARC(Audio Return Channel): | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Digitální optický výstup: | 1 |
| Ethernet(LAN): | 1 |
| Frekvence panelu: | 100 Hz |
| Funkce Timeshift: | Ano |
| HbbTV: | Ano |
| HDR: | Ano |
| Hloubka včetně podstavce: | 28.9 cm |
| Hmotnost: | 23.4 kg |
| Hmotnost včetně podstavce: | 24.1 kg |
| Internetový prohlížeč: | Ano |
| Napájení 12 V (auto): | Ne |
| Obraz v obrazu (PIP): | Ano |
| Operační systém: | Tizen |
| Otočný podstavec: | Ne |
| Podpora klávesnice: | USB |
| Přehrávání souborů přes USB: | Video/fotografie/hudba |
| Rozteč otvorů VESA: | 400 x 400 |
| Samostatná regulace sluchátek: | Ano |
| Sdílení z domácí sítě (DLNA): | Ano |
| Spotřeba energie (průměrná): | 118 W |
| Spotřeba energie (roční): | 164 kWh |
| Šířka včetně podstavce: | 144.5 cm |
| TV tuner: | DVB-C, DVB-T/T2, DVB-S/S2 |
| TV tuner (kodek): | H.265/HEVC |
| TV tuner (počet): | 2 |
| Tvar obrazovky: | Rovná |
| Typ podsvícení: | Edge LED + Local Dimming |
| Vestavěný DVD přehrávač: | Ne |
| Výstupní výkon (RMS): | 40 W |
| Výška včetně podstavce: | 91.3 cm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Základní hotelový mód: | Ne |
| Záznam TV vysílání na USB: | Ano |
GPSR - Odpovědná osoba
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., info@samsung.cz, 800726786, V parku 2323/14, Praha 4 - Chodov 148 00, Česká republika









