Satelitní přijímač Samsung EVO S
Katalogové číslo: 121480
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Satelitní přijímač Samsung EVO S
Digitální satelitní HD přijímač se dvěma tunery s podporou hybridní televize, videopůjčovnou a dalšími novinkami. Přijímač pracuje v kodovacím systému Viacess. Podporuje Skylink Live TV
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
- Plně kompatibilní s MPEG2/MPEG4
- 2 tunery (S2+S2)
- OS Linux
- Čtečka karet Viacess SIM - malý formát - karta součástí přístroje
- Interaktivní webové aplikace přímo na vaší televizi
- Videopůjčovna Banaxi
- Možnost zpětného shlédnutíaž 30 programů po dobu 30 hodin
- Možnost připojení USB WiFi k internetu
- Možnost streamování až na 4 další zařízení
- Ethernet konektor
- Procesor Broadcom
- FullHD 1080p výstup přes HDMI
- Skylink Fastscan
- TimeShifting a nahrávání na různých kanálech současně
- Snadná on-line aktualizace softwaru a seznamů kanálů
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| CI slot: | Ne |
| Hloubka: | 17.4 cm |
| Šířka: | 24 cm |
| USB: | Ano |
| Výška: | 3 cm |
| Anténní vstup: | Ano |
| Anténní výstup: | Ano |
| Digitální optický výstup: | Ano |
| EPG: | Ano |
| HD tuner: | Ano |
| HDMI: | Ano |
| Hloubka balení: | 8.9 cm |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Hmotnost balení: | 1.6 kg |
| Koaxiální digitální výstup: | Ano |
| Nahrávání dig.TV vysílání: | Ano |
| RF modulátor: | Ne |
| Šířka balení: | 31.8 cm |
| Výška balení: | 8.9 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., info@samsung.cz, 800726786, V parku 2323/14, Praha 4 - Chodov 148 00, Česká republika



