Žehlicí prkno Philips GC240/ 25
Katalogové číslo: 152462
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Rozměr žehlicí plochy (cm): 120 x 45Odkládací plocha: ANO
Vodicí šňůra: NE
Prodlužovačka: NE
Elektrická zásuvka: NE
Vhodné pro parní generátor: ANO
Paropropustný povrch: ANO
Maximální výška (cm): 91–100
Nastavitelná výška: 70 - 94 cm. Dopřejte si komfortní a rychlé žehlení.
Žehlicí prkno s 8 chytrými řešeními:
Rychlé žehlení
* Jednoduché žehlení košil: jedinečný systém ShoulderWing
* Dokonale klouzání s vícevrstvým potahem na prkno
* Více žehlení najednou: Žehlící prkno XL
Pohodlné žehlení
* Umožňuje vést kabel mimo pracovní prostor: spec. držák na kabel
* Umožní po žehlení zavěšení oblečení: držák pro pohodlné zavěšení
Bezpečné žehlení
* Dokonalá kombinace s generátory páry: velký prostor pro odkládání žehličky
* Navrženo pro bezpečnost: dětská a přepravní pojistka
* Mimořádná stabilita: Konstrukce s dvojitou protiskluzovou nohou
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 8.842
Výška (cm): 127.20
Šířka (cm): 7.70
Hloubka (cm): 29.40
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 9.024
Výška (cm): 11.00
Šířka (cm): 159.00
Hloubka (cm): 49.00
EAN: 8710103815655
Žehlicí prkno s praktickým XL tvarem žehlicí plochy 120 x 45 cm a velkým rozměrem držáku žehličky. Díky unikátnímu systému ShoulderWing bude žehlení triček snadnější.
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Elektrická zásuvka: | Ne |
| Hloubka: | 29.4 cm |
| Hloubka balení: | 49 cm |
| Hmotnost: | 8.8 kg |
| Hmotnost balení: | 9 kg |
| Maximální výška: | 91100 cm |
| Odkládací plocha: | Ano |
| Paropropustný povrch: | Ano |
| Prodlužovačka: | Ne |
| Rozměr žehlicí plochy: | 120 x 45 |
| Šířka: | 7.7 cm |
| Šířka balení: | 159 cm |
| Vhodné pro parní generátor: | Ano |
| Vodicí šňůra: | Ne |
| Výška: | 127.2 cm |
| Výška balení: | 11 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Philips Česká republika, s.r.o. - Budova River Garden II, vchod A, 233099111, Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8 186 00, Česká republika




