Zastřihovač vousů Philips BT7205/ 15 Series 7000
Katalogové číslo: 185177
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Typ zastřihovače: zastřihovač vousůMateriál stříhacích nožů: ocel
Použití a údržba: neomyvatelný
Počet nástavců v balení: 1
Zdroj energie: aku (Ni-Mh); síťový 230V
Doba provozu (min): 60
Doba nabíjení (hod.): 1
Cestovní pouzdro: ANO
Provedení výrobku: černá barva
Elektrický zastřihovač vousů Philips řady 7000 se zachycením až 90% zastřižených vousů
* Nastavení délky střihu kolečkem na jednu z 20 délek od 0,5 do 10 mm.
* Břity je možné odejmout a oplachovat pod tekoucí vodou.
* Zobrazení nastavené délky střihu. Indikátor nabití baterie.
* Výdrž: 60 minut/1 hodina nabíjení nebo napájení ze sítě.
* Barva: černá.
* Příslušenství: Přesný zastřihovač; Kartáček na čištění.
* Systém vysávání
* Zaručeně bez nepořádku díky integrovanému systému vysávání
Rovnoměrné zastřižení
* Nadzvedává a navádí vousy pro snadné rovnoměrné zastřihování
* Nerezové břity s dvojitým ostřím pro rychlejší zastřižení
* Přesný zastřihovač pro úpravu v obtížně přístupných oblastech
Snadné použití
* 20 nastavení délky se zajištěním volby, 0,5 – 10 mm s přesností 0,5 mm
* 60 minut používání po hodinovém nabíjení nebo napájení ze sítě
* Stačí vyprázdnit komoru a opláchnout břity pod vodou
* Možnost rychlé kontroly stavu baterie zastřihovače
* 3letá záruka, univerzální napětí, bez potřeby promazávání
Střihací systém
* Přesnost (velikost kroků): Po 0,5 mm
* Rozsah nastavení délky: 0,5 až 10 mm
* Střihací jednotka: Nerezové ocelové břity
* Počet nastavení délky: 20 integrovaných nastavení délky
Příslušenství
* Přesný zastřihovač: Ano
* Pouzdro: Pouzdro pro skladování
* Údržba: Čisticí kartáček
Snadné použití
* Otáčející kolečko: Snadná úprava nastavení délky
* Displej: Kontrolka baterie
* Čištění: Omyvatelné nástavce
* Provoz: Použití s kabelem i bez kabelu
Spotřeba
* Doba chodu: 60 minut
* Typ baterie: NiMH
* Nabíjení: Úplné nabití za 1 hodinu
* Automatická volba napětí: 100-240 V
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.252
Výška (cm): 19.60
Šířka (cm): 11.20
Hloubka (cm): 5.60
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.391
Výška (cm): 24.50
Šířka (cm): 14.00
Hloubka (cm): 7.00
EAN: 8710103769118
Zastřihovač vousů s integrovaným systémem odsávání, přesné 0,5mm nastavení, celokovový zastřihovač, 60 min bezdrátového použití.
Přílohy ke stažení:
Technické parametry
| Napájení: | Síťový 230V, aku (Ni-Mh) |
| Doba provozu: | 60 min |
| Pouzdro: | Ano |
| Hloubka: | 5.6 cm |
| Šířka: | 11.2 cm |
| Výška: | 19.6 cm |
| Doba nabíjení: | 1 hod. |
| Hloubka balení: | 7 cm |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Hmotnost balení: | 0.4 kg |
| Materiál stříhacích nožů: | Ocel |
| Počet nástavců v balení: | 1 |
| Použití a údržba: | Neomyvatelný |
| Šířka balení: | 14 cm |
| Typ zastřihovače: | Zastřihovač vousů |
| Výška balení: | 24.5 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Philips Česká republika, s.r.o. - Budova River Garden II, vchod A, 233099111, Rohanské nábřeží 678/23, Praha 8 186 00, Česká republika














