Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS 020118 |
skladem
|
387 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 001278 |
skladem
|
114 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 037871 |
skladem
|
325 Kč |
Celkem 215 produktů
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
370 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
314 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
341 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Loupací nůž
CS Solingen CS-070724 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
246 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
314 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
304 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Loupací nůž
CS Solingen CS-064211 nerezová ocel 9 cm Stern
skladem
199 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 006 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2492 s nepřilnavým povrchem 11 ks ve stojanu Matte Black Collection
skladem
1 044 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište