Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU |
skladem
|
2 696 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 598 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 767 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž na chléb
de Buyer 4286.26, nůž na chléb, FK2 systém pro vyvážení nože, čepel 26 cm, německá ocel, tvrdost 56+/-2 HRC, pro profesionální použití
skladem
2 148 Kč
Santoku nůž
de Buyer 4287.16 FK2, nůž SANTOKU, na porcování menších kusů masa a ryb, 16 cm,
skladem
2 097 Kč
Univerzální nůž
de Buyer 4285.14 FK2, univerzální, čepel 14 cm, německá ocel, vhodné pro profesionální použití
skladem
2 088 Kč
Sada nožů
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks
ihned k expedici
1 767 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12 cm, 20 cm, 23 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na maso
de Buyer 4282.09, na odřezky, FK2, délka čepele 9 cm, vyvažovací systém
skladem
1 666 Kč
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-071196 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 603 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Sada nožů ve stojanu
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN
skladem
1 598 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Počet kusů v sadě: | 6 |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11286
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Sada kuchyňských nožů
Kela KL 11288
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Počet kusů v sadě: | 5 |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071288 damascénská nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 515 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
