Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU |
skladem
|
2 696 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 598 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 767 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž krájecí kuchyňský
CS Solingen CS 020057
skladem
263 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
269 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Nůž krájecí
CS Solingen CS 037901
skladem
295 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
299 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Nůž
CS Solingen CS 029715
skladem
303 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
311 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 003111
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Typ nože: | Na pečivo |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Kuchařský nůž
CS Solingen CS-070489 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž
CS Solingen CS-063894 porcovací nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
329 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
335 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Nůž kuchařský
CS Solingen CS 037871
skladem
342 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-070540 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
354 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
