Nože
Nejprodávanější produkty v kategorii Nože
| 1 |
|
CS Solingen CS-080228 a kuchyňského náčiní ve stojanu 12 ks SOLTAU |
skladem
|
2 696 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 061630 6 ks LYCHEN |
skladem
|
1 598 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS 056940 v otočném stojanu PREMIUM 8 ks |
ihned k expedici
|
1 767 Kč |
Celkem 207 produktů
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž
CS Solingen CS 038083
skladem
212 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž loupací
CS Solingen CS 038021
skladem
248 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Loupací |
Nůž na pečivo kuchyňský
CS Solingen CS 020767
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS-071226 nerezová ocel 20 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2950 nerez 6 ks Matte Black Collection
skladem
509 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 003111
skladem
328 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Typ nože: | Na pečivo |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 13 cm
skladem
890 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž santoku
CS Solingen CS-071318 damascénská nerezová ocel 12,5 cm KONSTANZ
skladem
906 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 12.5 cm |
| Typ nože: | Santoku |
Kuchyňský nůž
CS Solingen CS-070694 s titanovým povrchem 9 cm GARMISCH
skladem
243 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž na citrusy
CS Solingen CS-070663 s titanovým povrchem 10 cm GARMISCH CS SOLINGEN CS-070663
skladem
227 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Typ nože: | Nůž na citrusy |
Sada nožů s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-2552 + prkénko 6 ks Burgundy Line
skladem
638 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchařský, santoku, na pečivo, univerzální, loupací |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3135 nerez 4 ks Matte Black Collection
skladem
952 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, Santoku, Univerzální, Loupací |
Sada nožů
Berlingerhaus BH-3138 nerez 6 ks Matte Green Collection
skladem
685 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 17.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na chléb, univerzální, na zeleninu, santoku |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Univerzální nůž
CS Solingen CS-070632 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
269 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Steakový nůž
CS Solingen CS-070601 s titanovým povrchem 13 cm GARMISCH
skladem
299 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Steakový |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
