Nápoje
Nejprodávanější produkty v kategorii Nápoje
| 1 |
|
Kela KL 11655 |
|
skladem
|
1 364 Kč |
| 2 |
|
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU |
skladem
|
1 082 Kč | |
| 3 |
|
Excellent (KO-A12401030) nerez 4ks |
skladem
|
481 Kč |
Celkem 231 produktů
Nerezová čajová konvička
Kela KL 11355
skladem
1 324 Kč
| Celkový objem: | 0.9 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Stříbrná |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1494 French Press 600 ml Rosegold collection
skladem
263 Kč
| Celkový objem: | 600 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH 1498 French Press 800 ml Burgundy Metallic Line
skladem
323 Kč
| Celkový objem: | 800 ml |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Termoska
CS Solingen CS-075309 dávkovací nerez 1 l COTTBUS
skladem
443 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Barmanská sada
Excellent KO-X86000030 5 ks nerez černá
skladem
469 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Černá |
Termoska s pumpičkou
CS Solingen CS 050696
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 3 l |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Nerez |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8569 6 šálků Taupe Collection
skladem
354 Kč
| Celkový objem: | 300 ml |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Termoska
Berlingerhaus BH-9679 Chytrá s ukazatelem teploty 0,5 l Matte Green Collection
skladem
273 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Konvice na čaj
Kela KL 16941
skladem
1 219 Kč
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Skleněná konvice
Kela KL 11398 PITCHER džus 1,6l
skladem
803 Kč
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
Termoska
Berlingerhaus BH-1761 nerez 0,5 l Rosegold Metallic Line
skladem
263 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Rose Gold |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
Berlingerhaus BH-1759 nerez 0,5 l Burgundy Metallic Line
skladem
283 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
CS Solingen CS-075323 dávkovací nerez 1,5 l COTTBUS
skladem
474 Kč
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Barmanská sada
Excellent (KO-A12405600) 4 ks nerez černá
skladem
925 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá/nerezová |
Termoska
CS Solingen CS-075347 dávkovací nerez 2 l COTTBUS
skladem
541 Kč
| Celkový objem: | 2 l |
| Materiál: | Nerez, plast |
Termoska
CS Solingen CS-060749 nerez Elstra 1 l CS Solingen CS-060749
skladem
407 Kč
| Celkový objem: | 1 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
CS Solingen CS-060725 nerez Elstra 0.75 l
skladem
334 Kč
| Celkový objem: | 0.75 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Termoska
Bergner BG-37760-GR nerezová ocel 0,57 l zelená
skladem
519 Kč
| Celkový objem: | 0.57 l |
| Barva: | Zelená |
| Materiál: | Nerez |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
