Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection |
skladem
|
1 030 Kč | |
| 2 |
|
Pyramis 28 ZEON 8,6l 015228201 |
ihned k expedici
|
1 271 Kč | |
| 3 |
|
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm |
skladem
|
371 Kč |
Celkem 308 produktů
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10956
skladem
1 218 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč / hrnec
Blaumann BL 1005 s poklicí nerez 32 cm Gourmet Line
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 10 l |
| Materiál: | Nerez |
Poklice
Kela KL-11476 ochranná univerzální ELVIRA 20/24/28 cm
skladem
428 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
Kastrol s poklicí
Kela KL-10172 nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 470 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.4 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line
skladem
999 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Plastová poklice na pánev
Berlingerhaus BH-7953 28 cm
skladem
94 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm |
| Materiál: | Plast |
Litinový hrnec
Berlingerhaus LP-BH-192 s poklicí 25 cm černý
skladem
937 Kč
| Průměr: | 25 cm |
| Celkový objem: | 4 l |
| Indukční ohřev: | Ne |
Rendlík s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1255 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
341 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada rendlíků
Bergner BG-32293-MM nerez s nepřilnavým povrchem ClickCook 3 ks 16, 18, 20 cm
skladem
1 799 Kč
| Průměr: | 16 cm, 18 cm, 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ne |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8278 s poklicí 30 cm Monaco Collection
skladem
1 194 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Celkový objem: | 4.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10957
skladem
1 579 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3 l |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Hrnec
Banquet Hrnec s poklicí Granite 20cm
skladem
969 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | Do 5 l |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10175 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 20 cm
skladem
1 667 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s nepřilnavým povrchem
Kela KL-12218 s poklicí STELLA NOVA 20 cm
skladem
1 599 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
Kela KL-10872 Poklice CALLISTO 24cm, skleněná, bakelitový úchyt
skladem
299 Kč
| Průměr poklice: | 24 cm |
| Materiál: | Nerez, sklo, plast |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-6194 Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí 30 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 156 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Hrnec s poklicí
CS Solingen CS-044022 a košíkem nerezová ocel 10 l / pr. 28 x 18 cm PRO-X
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 10 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí
CS Solingen CS-043117 Kastrol s poklicí nerezová ocel 1 l / pr. 16 x 7,5 cm PRO-X
skladem
712 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Poklice
Kela KL-11440 Univerzální poklice CONCETTA, 20 cm, sklo/silikon
skladem
290 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10174 Hrnec s poklicí nerez 18/10 FLAVORIA 16 cm
skladem
1 074 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
