Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon |
skladem
|
589 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
836 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč |
Celkem 308 produktů
Nerezový rendlík
de Buyer 3601.16 ALCHIMY, nerez, rendlík, průměr 16 cm
Doprava zdarma
skladem
3 464 Kč
Nerezový hrnec
de Buyer 3661.16 ALCHIMY LOQY nerez, průměr 16 cm, objem 1,3 l, stupnice objemu, lze stohovat, bez rukojetí nutno dokoupit
Doprava zdarma
skladem
3 262 Kč
Nerezový hrnec
de Buyer 3410.20 MILADY, nerez, rukojeť z nerezové oceli, průměr 20 cm, objem 3 L, výška 10 cm
Doprava zdarma
skladem
3 203 Kč
Nerezový rendlík
de Buyer 3601.14 ALCHIMY, rendlík, nerez, průměr 14 cm
Doprava zdarma
skladem
3 151 Kč
Kastrol litinový s poklicí
Kela KL-12611 Kastrol litinový s poklicí Calido 28 cm světle šedá
Doprava zdarma
skladem
2 855 Kč
Nerezový hrnec
de Buyer 3410.18 MILADY, nerez, rukojeť z nerezové oceli, průměr 18 cm, objem 2,2 L, výška 9 cm
Doprava zdarma
skladem
2 754 Kč
Hrnec s poklicí
Kela KL-10178 nerez 18/10 FLAVORIA 12,2 l
skladem
2 379 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 12.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
de Buyer 3410.16 MILADY, nerez, rukojeť z nerezové oceli, průměr 16 cm, objem 1,6 L, výška 8 cm
skladem
2 332 Kč
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
2 198 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Tlakový hrnec
Bergner BG-4448-MM CRETA nerez 6 litrů, 22 cm
ihned k expedici
2 129 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Hrnec na těstoviny
Kela KL-10991 nerez se skleněnou poklicí CAILIN pr. 24cm
ihned k expedici
2 038 Kč
Nerezový hrnec
de Buyer 3437.16N, na vodní lázeň, nerez ocel, otevírací rukojeť, ventil, vnitřní stupnice, sendvičové dno
skladem
2 015 Kč
Multifunkční tlakový hrnec
Concept CK6001
skladem
1 999 Kč
| Celkový objem: | 5.8 l |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Hrnec s poklicí
CS Solingen CS-044022 a košíkem nerezová ocel 10 l / pr. 28 x 18 cm PRO-X
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 10 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
