Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701 |
ihned k expedici
|
499 Kč | |
| 2 |
|
Blaumann BL-1012 nerez 12,5 l Gourmet Line |
skladem
|
999 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1255 16 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
341 Kč |
Celkem 308 produktů
Rendlík s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8175 16 cm Matte Black Collection
skladem
465 Kč
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1524 16 cm Rosegold Metallic Line
skladem
429 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Hliník |
Poklice
Kela KL-11476 ochranná univerzální ELVIRA 20/24/28 cm
skladem
428 Kč
| Materiál: | Nerezová ocel |
Univerzální poklice
CS Solingen CS-097325 Univerzální poklice SOLA se silikonovým okrajem 28/30/32 cm
skladem
371 Kč
| Průměr poklice: | 28 cm, 30 cm, 32 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Rendlík s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1255 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
341 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
