Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Kela KL 10956 |
skladem
|
1 218 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-075187 s poklicí nerez 28 cm TRIER |
skladem
|
1 434 Kč | |
| 3 |
|
Pyramis 24 RED DIAMOND 014010701 - 5,2l |
ihned k expedici
|
699 Kč |
Celkem 308 produktů
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1256 20 cm Burgundy Metallic Line
skladem
635 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Rendlík
CS Solingen CS-043216 nerezová ocel 1,5 l / pr. 16 x 10 cm PRO-X
skladem
596 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Univerzální poklice
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon
skladem
589 Kč
| Průměr poklice: | 20 cm |
| Materiál: | Silikon, sklo |
Rendlík s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8028 16 cm Leonardo Collection
skladem
555 Kč
Rendlík
Kela KL-10179 Rendlík nerez 18/10 FLAVORIA 12 cm
skladem
548 Kč
| Průměr: | 12 cm |
| Celkový objem: | 0.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí a titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus LP-BH-255 24 cm Matte Black Collection
skladem
540 Kč
Rendlík s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8155 16 cm Matte Green Collection
skladem
513 Kč
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1020 nerez 20 cm Gourmet Line
skladem
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 3.8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1525 16 cm Burgundy Metallic Line
skladem
488 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Rendlík s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8118 16 cm Anthracite Collection
skladem
487 Kč
Hrnec s poklicí
Blaumann BL-1006 nerez 16 cm Gourmet Line
skladem
479 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 2.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
