Hrnce, poklice
Nejprodávanější produkty v kategorii Hrnce, poklice
| 1 |
|
Kela KL 11442 Univerzální poklice CONCETTA, 32 cm, sklo/silikon |
skladem
|
589 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line |
skladem
|
836 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line |
skladem
|
1 075 Kč |
Celkem 308 produktů
Rendlík s titanovým povrchem a poklicím
Berlingerhaus BH-8312 16 cm Sahara Nordic Collection
skladem
695 Kč
Kastrol s poklicí
CS Solingen CS-043117 Kastrol s poklicí nerezová ocel 1 l / pr. 16 x 7,5 cm PRO-X
skladem
712 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Celkový objem: | 1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8188 24 cm Matte Black Collection
skladem
717 Kč
Kastrol s poklicí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1641 20 cm Black Rose Collection
skladem
759 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8130 20 cm Antracit Collection
skladem
767 Kč
Nerezový hrnec
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 ZEON 5,2l 015224201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
