Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
G21 C&W 33 l, 12/240 V |
skladem
|
2 890 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10962 |
skladem
|
2 198 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-8276 30 cm Sahara Collection |
skladem
|
595 Kč |
Celkem 2525 produktů
Pánev
Kela KL 15151 28cm KERROS
skladem
1 093 Kč
| Průměr: | 28 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Hrnec
CS Solingen CS-075163 s poklicí nerez 24 cm TRIER
ihned k expedici
1 093 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 10.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-050047 Pánev nerez s nepřilnavým povrchem 24 cm PRO-X
skladem
1 093 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2970 s bambusovým stojanem 6 ks nerez Black Rose Collection
skladem
1 093 Kč
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8181 28 cm Matte Black Collection
skladem
1 093 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8260 24 cm Aspen Collection
skladem
1 093 Kč
Kastrol s titanovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH-8163 28 cm Matte Green Collection
skladem
1 093 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8201 s poklicí 24 cm Matte Green Collection
skladem
1 093 Kč
Nůž
G21 Nůž Gourmet Damascus 18 cm
skladem
1 090 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Univerzální |
Plech na pečení
de Buyer 8161.40, nepřilnavý povrch, nedeformovatelný, rozměry 40 x 30 cm
skladem
1 089 Kč
Sada nožů
Bergner BG-8911-MM v dřevěném bloku 6 ks NATURE
skladem
1 089 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 25 cm, 20 cm, 12.5 cm, 12 cm, 8 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, univerzální, loupací, porcovací, steakový |
Termoska
CS Solingen CS-075385 nerez s pumpičkou 5 l PASSAU
skladem
1 082 Kč
| Celkový objem: | 5 l |
| Barva: | Nerezová |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
