Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL-15154 KERROS 32 cm |
skladem
|
1 151 Kč | |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-9543 sada 2 ks Matte Black Collection |
skladem
|
647 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL-12859 litinový s poklicí CALIDO 29x23x11cm šedá |
skladem
|
2 618 Kč |
Celkem 2539 produktů
Šlehací metla
de Buyer 2610.30, Göma, 32 cm, ergonomická, šlehání, míchání, emulgování
skladem
1 009 Kč
Šlehací metla
de Buyer 2610.35, GÖMA, 35 cm, ergonomická, šlehání, míchání, emulgování
skladem
1 009 Kč
Konvice na čaj
Kela KL 16941
skladem
1 011 Kč
| Celkový objem: | 1.8 l |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Transparentní |
Pánev
CS Solingen CS-058524 nerezová ocel 30 x 6 cm Pro-X
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Kastrol s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8072 28 cm Sahara Collection
skladem
1 011 Kč
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8039 s poklicí 30 cm Leonardo Collection
skladem
1 011 Kč
Pánev nerezová
Kela KL-10189 Pánev nerez 18/10 FLAVORIA 28 cm
skladem
1 011 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pekáč
Banquet Pekáč Premium Dark Brown
Doprava zdarma
skladem
1 019 Kč
| Celkový objem: | 5 a více l |
| Materiál: | Ostatní |
Poklice
de Buyer 3709.14N AFFINITY, poklička, nerez, k řadě Affinity,Prima Matera, Inocuivre, průměr 14 cm
skladem
1 026 Kč
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1291 Sada nádobí s mramorovým povrchem 3 ks Metallic Line červená
skladem
1 036 Kč
| Počet kusů v sadě: | 3 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
WOK pánev s poklicí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8065 30 cm Sahara Collection
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 30 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Sada pánví s nepřilnavým povrchem
Bergner BG-56096-GY LINES 20, 24, 28 cm
skladem
1 036 Kč
| Průměr: | 20 cm, 24 cm, 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
