Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 17580 |
skladem
|
176 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 050634 |
skladem
|
896 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-1288 Pánev s mramorovým povrchem sada 3 ks Burgundy Metallic Line |
skladem
|
1 241 Kč |
Celkem 2524 produktů
Nůž na pečivo kuchyňský
CS Solingen CS 020767
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Nůž
CS Solingen CS-063924 na pečivo nerezová ocel 20 cm Stern
skladem
356 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Na pečivo |
Forma na dort s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-6623 2v1 Royal Black Collection
skladem
356 Kč
| Typ: | Forma na pečení |
| Materiál: | Nepřilnavý povrch, ocel |
Pánev na palačinky s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7094 25 cm Monaco Collection
skladem
357 Kč
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1634 24 cm Black Rose Collection
skladem
359 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
