Vybavení kuchyně
Nejprodávanější produkty v kategorii Vybavení kuchyně
| 1 |
|
Kela KL 17253 |
skladem
|
89 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS-069605 Steinfurt 24 cm |
skladem
|
400 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH-7035 Sada nádobí s mramorovým povrchem 18 ks Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
3 998 Kč |
Celkem 2524 produktů
Nůž porcovací
CS Solingen CS 003128
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nůž vykošťovací
CS Solingen CS 037994
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Typ nože: | Vykosťovací |
Nůž na pečivo
CS Solingen CS 037932 Herne 21cm
skladem
306 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 21 cm |
| Typ nože: | Na chléb |
Forma na muffiny s nepřilnavým povrchem
Berlingerhaus BH-7866 12 ks Burgundy ollection
skladem
306 Kč
Porcovací nůž
CS Solingen CS-070519 s titanovým povrchem 20 cm GARMISCH
skladem
311 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
