NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela (KL-12536) LUNA termosklo 1,5 l |
skladem
|
618 Kč | |
| 2 |
|
Kela KL 10592 ITALIA 9 šálků |
skladem
|
650 Kč | |
| 3 |
|
Kela KL 18924 WC kartáč JAY, náhradní černý, O 7,5cm |
ihned k expedici
|
158 Kč |
Celkem 4196 produktů
Hrnec nerez se skleněnou poklicí
Kela KL 10962
skladem
2 198 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 13,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev na palačinky s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064525 Marburg 24cm
skladem
443 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Hrnec
CS Solingen CS-075200 s poklicí nerez 32 cm TRIER
skladem
1 580 Kč
| Celkový objem: | 22.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-081492 Marburg 7 ks
skladem
2 056 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Sada nádobí
Excellent KO-170422650 Sada nádobí nerez 7 ks
skladem
1 434 Kč
| Počet kusů v sadě: | 7 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Pánev s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1946 s odnímatelnou rukojetí + víko Burgundy Metallic Line 28 cm
skladem
1 220 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nádobí s mramorovým povrchom
Berlingerhaus BH-6145 9 ks Burgundy Metallic Line
skladem
1 737 Kč
| Počet kusů v sadě: | 9 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Bezdotykový odpadkový koš
Helpmation ELEGANT 60 l AK8892 tříděný
Doprava zdarma
skladem
3 890 Kč
| Barva: | Černá/nerezová |
| Celkový objem: | 60 l |
| Materiál: | Ocel |
Odpadkový koš
Excellent KO-Y54500280 dvojitý 2x 25 l
skladem
426 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 50 l |
| Materiál: | Plast |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8325 15 ks Sahara Nordic Collection
Doprava zdarma
skladem
5 395 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý povrch |
Elektrický mlýnek na pepř a sůl
Berlingerhaus BH-9649 2v1 Matt Green Collection
skladem
351 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Nerezová čajová konvička
Kela KL 11355
skladem
1 324 Kč
| Celkový objem: | 0.9 l |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Stříbrná |
Hrnec s poklicí
Kela KL-10177 nerez 18/10 FLAVORIA 8 l
skladem
1 991 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 8 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev
Kela KL 11560 18cm KERROS
skladem
509 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramický |
Rendlík
CS Solingen CS-060527 s cedící poklicí nerez Aron 16 cm
skladem
916 Kč
| Průměr: | 16 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Nerez ocel |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-069544 Solaris Pro 28 cm
skladem
632 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Typ pánve: | Hluboká |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-7031 13 ks Aquamarine Metallic Line
Doprava zdarma
skladem
3 354 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Pánev
Berlingerhaus BH-6913 s odnímatelnou rukojetí 28 cm Carbon PRO Line
skladem
638 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
