NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Kela KL 11658 |
|
skladem
|
1 271 Kč |
| 2 |
|
Berlingerhaus BH-1645 10 ks Black Rose Collection |
skladem
|
3 490 Kč | |
| 3 |
|
Excellent KO-Y54630390 plastová skládací 60 l |
skladem
|
495 Kč |
Celkem 4196 produktů
Nůž krájecí
CS Solingen CS 037901
skladem
295 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 20 cm |
| Typ nože: | Krájecí |
Konvička na čaj a kávu
Berlingerhaus BH-1788 French Press 800 ml černá
skladem
415 Kč
| Celkový objem: | 0.8 l |
| Materiál: | Sklo, nerez |
| Barva: | Černá |
Sada nožů v bloku
CS Solingen CS 045791
skladem
751 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 13 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský, na rajčata, na chléb, na šunku, šéfkuchařský |
Pánev hluboká s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1261 32 cm Burgundy Metallic Line
skladem
1 071 Kč
| Průměr: | 32 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1257 24 cm Burgundy Metallic Line
skladem
836 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Kastrol s mramorovým povrchem a poklicí
Berlingerhaus BH 1516 28 cm Rosegold Metallic Line
skladem
1 075 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Materiál: | Hliník |
Pánev s mramorovým povrchem
CS Solingen CS-064488 Marburg 28 cm
skladem
546 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Kastrol s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1931 28 cm Black Rose Collection
skladem
1 030 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Celkový objem: | 6.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pekáč s poklicí
CS Solingen CS-075262 litinový Xanten 36 x 28 cm černý
skladem
2 172 Kč
| Celkový objem: | 7.7 l |
| Materiál: | Litina |
Mlýnek na sůl a pepř
Kela KL-11786 KAJA akátové dřevo 20 cm
skladem
699 Kč
| Typ: | Mlýnek na sůl a pepř |
Pekáč s víkem
CS Solingen CS-075224 nerezový TRIER 38 cm
skladem
2 059 Kč
| Celkový objem: | 7.6 l |
| Materiál: | Nerezová ocel |
Nůž na rajčata
CS Solingen CS 003371
skladem
218 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Na rajčata |
Nůž
CS Solingen CS 038083
skladem
212 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 7 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Nůž
CS Solingen CS 038052
skladem
256 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 13 cm |
| Typ nože: | Kuchyňský |
Pánev grilovací s poklicí a mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1599 28 cm Forest Line
skladem
934 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Nůž porcovací
CS Solingen CS-071257 nerezová ocel 18 cm KONSTANZ
skladem
1 485 Kč
| Materiál čepele: | Japonská ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Porcovací |
Konvice na čaj
Kela (KL-12535) LUNA termosklo 1,2 l
skladem
656 Kč
| Celkový objem: | 1.2 l |
| Materiál: | Termosklo |
Kastrol s poklicí
Blaumann BL-1019 nerez 18 cm Gourmet Line
skladem
439 Kč
| Průměr: | 18 cm |
| Celkový objem: | 2.6 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
