NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
Nejprodávanější produkty v kategorii NÁDOBÍ, DOMÁCNOST
| 1 |
|
Berlingerhaus BH-1632 15 ks Black Burgundy Metallic Line |
ihned k expedici
|
3 699 Kč | |
| 2 |
|
CS Solingen CS 003067 |
skladem
|
198 Kč | |
| 3 |
|
Berlingerhaus BH 1222 Sada nádobí s mramorovým povrchem 10 ks Metallic Line červená |
ihned k expedici
|
2 999 Kč |
Celkem 4214 produktů
Sada nádobí
Berlingerhaus BH-1674 s odnímatelnou rukojetí 12 ks Burgundy Metallic Line
ihned k expedici
2 032 Kč
| Počet kusů v sadě: | 12 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramor |
Hrnec
CS Solingen CS-075163 s poklicí nerez 24 cm TRIER
ihned k expedici
1 093 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 10.5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s nepřilnavým povrchem
CS Solingen CS-074937 MÜNSTER 28 cm
ihned k expedici
586 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Hrnec s kamennovým povrchem
Pyramis 24 STONE CHEF 5l 014003801
ihned k expedici
1 520 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Konvice na espresso
Berlingerhaus BH-8570 9 šálků Taupe Collection
ihned k expedici
443 Kč
| Celkový objem: | 0.45 l |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Taupe |
Pánev WOK s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1638 28 cm Black Rose Collection
ihned k expedici
508 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Keramika |
Sada nádobí
Pyramis OPTIMUM PLUS 1+1 (14.004.601)
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 290 Kč
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nerez |
Kastrol s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-6572 Kastrol s titanovým povrchem 24 cm Primal Gloss Collection 2 poklice
ihned k expedici
878 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 4.1 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Hrnec
Pyramis 24 RED DIAMOND 014010701 - 5,2l
ihned k expedici
699 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 20 STEEL LINE 2,5l 014005701
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 20 cm |
| Celkový objem: | 2,5 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 ZEON 5,2l 015224201
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 5.2 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Termoska
Excellent KO-997100550ruzo lahev sportovní nerez 0,5 l růžová
ihned k expedici
196 Kč
| Celkový objem: | 0.5 l |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Nerez |
Nerezový hrnec
Pyramis 24 STEEL LINE 3,9l 014005901
ihned k expedici
659 Kč
| Průměr: | 24 cm |
| Celkový objem: | 3.9 l |
| Indukční ohřev: | Ano |
Pánev s kamennovým povrchem
Pyramis 28 STONE CHEF 2,8l 014003901
ihned k expedici
1 875 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Kameninový |
Grilovací pánev s nepřilnavým povrchem
Pyramis 28 RED DIAMOND 014012301
ihned k expedici
499 Kč
| Průměr: | 28 cm |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Pekáč s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-7886 Matt Black Collection 30,5x16x7 cm
ihned k expedici
299 Kč
| Materiál: | Uhlíková ocel |
Tlakový hrnec
Bergner BG-4448-MM CRETA nerez 6 litrů, 22 cm
ihned k expedici
2 129 Kč
| Celkový objem: | 6 l |
| Počet kusů v sadě: | 2 |
| Indukční ohřev: | Ne |
Sada nádobí s titanovým povrchem
Berlingerhaus BH-8420 13 ks Sahara Nordic Collection
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 195 Kč
| Počet kusů v sadě: | 13 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Nepřilnavý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
